Služby autokempu


Zde naleznete přehlednou situační mapu areálu.


Karavan + el. energie, Stan

Plocha stanoviště pro karavany je cca 4 000 m2, což představuje kapacitu zhruba 30 míst vybavených elektrickými přípojkami. Díky změnám v umístění karavanů nabízíme nová karavanová a stanová stání pro ZTP s přípojkou elektrické energie. Ke stanování je prostor přibližně dvojnásobné rozlohy, částečně zastíněn stromy. Stanové stání je bez elektrické energie. Své potraviny si můžete uschovat ve společné lednici v kuchyňce. Autokemp není oplocen.

Recepce

Recepce autokempu Olešná je otevřena denně od 08:00 do 20:00 hodin. Naše milé recepční vás nejen ubytují, ale také nabídnou doplňkové služby, jako např. prodej pohlednic, tipy na výlety, půjčovné sportovních potřeb nebo nabití abonentních čipů pro vstup do aquaparku.

Parkování

Pro vaše vozy je samozřejmě připraveno parkoviště, a to u recepce autokempu. Ceny parkovného naleznete v ceníku.

WiFi

Bezplatné připojení k WIFI v každé části kempu.

Sociální zázemí

Pro letní sezónu 2018 jsme zkvalitnili sociální vybavení kempu, jako např.: rozšíření sociálního zázemí, přístavba dvou nových toalet pro ženy a dvou prostornějších sprchy, určené jak pro jednotlivce, tak pro rodinné sprchování s malými dětmi.

Noční hlídač

Myslíme na vaše bezpečí a klidné noci při pobytu u nás a také v této sezóně bude autokemp a váš spánek hlídat bezpečnostní agentura a jejich pracovník v pozici nočního hlídače.

Kuchyňka

K vaření a stolování můžete využít nové kuchyňské zázemí s jídelnou umístěné v budově recepce.

Ohniště

K posezení u plápolajícího ohně, kytary a táborákového občerstvení slouží 4 ohniště umístěná na pláži autokempu, která je možno také využít mimo hlavní sezónu.

Snídaně

Zpříjemnit ráno vám umožní nabídka snídaní pro hosty autokempu v přilehlém občerstvení „Kůlna“.

Úschovna kol

Uzamykatelná úschovna pro vaše kola, případně malé motocykly ve zděné budově u recepce.

Půjčovna sportovních potřeb

Přímo v prostorách autokempu nebo na přilehlém hřišti si máte možnost zahrát badminton, basketball i volejbal, nohejbal, stolní tenis či pétanque. 

Půjčovna bruslí a koloběžek

Další sportovní potřeby, které náš kemp ve své půjčovně nemá, si můžete zapůjčit v JAPA SPORTu a jejich stánku sousedícím s kempem.

Beach volejbal a nohejbal

V areálu Letního aquaparku Olešná, který leží v bezprostřední blízkosti kempu, naleznete dvě hřiště, jedno na plážový volejbal a druhé pro nohejbal. Míče jsou k dispozici v recepci autokempu.

Dětské hřiště a cyklostezka

Na pláži pod letním areálem je vašim dětem k dispozici rozsáhlé hřiště s klouzačkami, prolézačkami a pískovištěm.

Adventure golf

Novinkou letošního roku je Adventure golf Olešná nabízející jednak samotnou hru , kterou poté můžete zakončit příjemným posezením s možností občerstvení a s překrásným výhledem na Beskydy.

Rezervační systém hřišt na Beachvolejbal a Nohejbal a ohnišť:

REZERVUJTE ZDE


Fotogalerie

Kde nás najdete?

Autokemp Olešná

Nad Přehradou, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E

Kontakt na recepci

8:00-20:00