Sportovní aktivity v oblasti Olešné

Aktivity

Letní aquapark Olešná

Letní aquapark Olešná patří mezi největší a nejmodernější nerezové aquaparky v České republice. Voda v bazénech je dohřívaná tepelnými čerpadly až na teplotu 28 °C, proto je koupání velmi příjemné i při nižších teplotách vzduchu.

Kromě tematických animačních programů nabízí Letní aquapark i dva tobogány, čtyř dráhovou skluzavku, 50 metrů dlouhý plavecký bazén a relaxační bazén s masážními lavicemi. Pro sportovce nabízíme pravidelné hodiny Aquaerobiku a sportovní turnaje na hřišti na beach volejbal. Ani v případě nepříznivého počasí o cvičení nepřijde, v tomto případě se aquaerobik přesouvá do Krytého aquaparku Olešná.
Pro Vaše nejmenší ratolesti zde máme samostatný dětský bazén se skluzavkou a zastíněnými lehátky.

V Letním aquaparku Olešná vám nebude nic chybět, najdete zde také stánky s občerstvením nebo doplňkovým prodejem.

Ceník a další informace naleznete ZDE.

Aktivity

Krytý aquapark Olešná

Ať už hledáte adrenalinové zážitky, relaxaci nebo zábavu pro celou rodinu, Krytý aquaparku Olešná nabízí na jednom místě řadu atrakcí pro dospělé i děti.
Mezi největší atrakce Krytého aquaparku Olešná patří například divoká řeka s průtokem 100leté vody, ale také tobogán, whirlpool, masážní lůžka, dětský bazén, Saunový svět a mnoho dalšího.
Aquapark Olešná je ideálním místem pro letní osvěžení, i v případě kdy se hezké počasí nevydaří o nic nepřijdete. Krytý aquapark Olešná a jeho atrakce jsou otevřeny celoročně.

Vstupné do Aquaparku Olešná je možné si zakoupit na místě nebo online předem ZDE. Jako klienti autokempu máte také možnost výpůjčky abonentního čipu s možností čerpání abonentních slev.

Do Aquaparku Olešná si můžete přijít také zacvičit. Nabízíme pravidelné cvičení aquaerobiku nebo aquatěhobic. Více informací naleznete ZDE.

Aktivity

Dětské hřiště, workout a cyklostezka

Na pláži pod Letním aquaparkem je vašim dětem k dispozici rozsáhlé hřiště s pirátkou lodí, majákem, lezeckou stěnou, houpačkami, skluzavkami, prolézačkami, pískovištěm,… Hřiště je rozdělené podle věkových kategorií dětí a pro sportovce je zde i workout.

Hřiště je oploceno a odděluje tak prostor pro hraní dětí od cyklostezky. Cyklostezka samotná je tou pověstnou třešničkou na dortu. Má vhodný povrch jak pro in line bruslaře, tak pro cyklisty, běžce, chodce či koloběžkáře. Po okruhu dlouhém 4,5 km obejdete pohodlně celou přehradu i s menším dítětem, nebo si můžete půjčit brusle, koloběžku či kolo v JAPA Sport

Aktivity

Fun zóna – Vzduchové trampolíny

Vzduchové trampolíny ≈ originální zábava pro děti na Olešné!

Ve Fun zóně na Olešné najdete vzduchové trampolíny, hopsakoule, vodní polštář i vodní mlhu, která osvěží během teplých dní. Fun zóna je pro pro děti od 3 do 15 let.

Vzduchové trampolíny i hopsakoule jsou originálně a bezpečně vsazené do země, kde si děti užijí spoustu hopsavé zábavy. Rodiče tak mohou získat chvíli klidu při pohledu na své dovádějící ratolesti.

Fun zóna – Autokemp Olešná (autokempolesna.cz)

Aktivity

Beach volejbal a nohejbal

V areálu Letního aquaparku Olešná, který leží v bezprostřední blízkosti kempu, naleznete dvě sportovní hřiště, jedno na plážový volejbal a druhé pro příznivce nohejbalu. Míče jsou k dispozici v recepci autokempu.

Rezervace zde: http://hriste.aquapark-olesna.cz/

Aktivity

Japa sport

Půjčovna, prodejna, servis i in-line škola se nachází jen pár kroků od vašeho stanu. Chcete vyzkoušet elektro kola a koloběžky? Zapomněli jste doma helmu pro dítě, nebo se chcete při západu slunce projet na vlnách Olešné? Tady je vše možné – JAPA SPORT.

  • profi koloběžky i elektro koloběžky
  • kola a elektro kola
  • šlapadla, lodičky – pramice, paddleboardy
  • in-line brusle ve všech velikostech, longboardy
  • krátkodobá i vícedenní půjčovna sportovního vybavení
Aktivity

Adventure golf Olešná

Čistá přírodní scenérie a profesionálně navržené minigolfové hřiště to je ideální kombinací pro aktivní odpočinek a maximální relax jednotlivců i zájmových skupin. Čeká na Vás 18 jamek a každá z nich je originální. Adventure golf je oblíbený rekreační i profesionální sport. Jde o sport pro všechny věkové skupiny a není nijak náročný na Vaši fyzickou kondici.

Přijďte si jej vyzkoušet a uvidíte, že si ho zamilujete stejně jako my. Více informací zde: https://www.facebook.com/MinigolfOlesna

Aktivity

Saunový svět

Saunování nás provází již několik tisíc let, kdy pocení a teplo vždy mělo blahodárný účinek na organismus člověka. Díky sauně posilujeme imunitu našeho těla, stimulujeme detoxikaci organismu, vracíme pokožce pružnost a po psychické stránce se budeme cítit velice uvolněně.

V Saunovém světě Krytého aquaparku Olešná si můžete užít Finskou saunu, slanou římskou lázeň, tureckou parní lázeň se světelnou terapií, infra kabiny, ochlazovací bazének, ochlazovací sprchy (i s regulací teploty vody) a ochlazovací džber. Je zde také sauna bar s výběrem nápojů a drobného občerstvení.

Saunový svět bude po odstávce znovu otevřen již 1. 8. 

Více informací naleznete ZDE.

Aktivity

Úschovna kol

V neposlední řadě máte možnost v kempu uschovat svá kola. Pro elektrokola nabízíme elektro nabíječku umístěnou vedle vstupu do Aquaparku Olešná.

Aktivity

Půjčovna sportovních potřeb

Přímo v prostorách autokempu si máte možnost zahrát badminton, stolní tenis, pétanque, nebo novinku corn hole. Na recepci vám rádi zapůjčíme sportovní vybavení, jako např. badmintonový set, pálky na stolní tenis, volejbalový míč i síť, pétanque, corn hole apod.

Ceník půjčovného naleznete zde.

Adresa
Autokemp Olešná
Nad Přehradou
738 01 Frýdek-Místek

GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E
Kontakt

+420 602 238 823 (pouze od 1. 6. do 30. 9.) - kontakt v září již není dostupný, prosíme pro rezervace
využívejte výhradně níže uvedený email.
autokemp@sportplex.cz

Odpovědná osoba:
Ing. Jana Adamczyk Vicherová

Provozní doba

Od 1. června do konce září
(dle vývoje klimatických podmínek)

Otevírací doba recepce:
08:00-19:30

Provozovatel

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
Na Příkopě 3726
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 26829495

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vl.
26914, základní kapitál: 41 340 000 Kč

www.sportplex.cz