Autokemp Olešná - Novinky - Snídaně na Olešné

Snídaně na Olešné

Chcete zažít dovolenou se vším všudy bez každodenní přípravy snídaně? Na Olešné máte hned několik možností, kam vyrazit na snídani.

KOLMO FOOD stánek: Pokud si přejete začít den bez starostí, navštivte náš KOLMO FOOD stánek, který se nachází v blízkosti vašeho prázdninového domova. Už od 7:00 ráno vám nabízíme „snídani bez starosti“. Na samoobslužném pultě naleznete široký výběr lahodných jídel: Teplé párky, fazole v rajčatové omáčce, opečenou slaninu a vařená vajíčka. Salámy a sýry dle denní nabídky, samozřejmostí je čerstvá zelenina a ovoce.

Pro děti a milovníky cereálií máme připravené musli a kukuřičné lupínky. Součástí nabídky jsou také denně čerstvé a křupavé pečivo, donuty a mufiny.

U nás si můžete zakoupit mléko, máslíčka, jogurty, džemy, sýry, nutelu a další pochutiny. Pro oživení vašeho rána si můžete dopřát italskou kávu PEDRONE a čerstvé džusy.

Pokud si přejete mít jistotu, že vaše oblíbené pečivo nebude vyprodáno, můžete si ho rezervovat den předem přímo v našem FOOD stánku a máte jistotu, že se vyspíte do sytosti a přesto vaše oblíbené pečivo nebude vyprodáno.

Celodenní pohodu si pak můžete užívat na prosluněné louce v areálu naší kavárny KOLMO kafe, která se nachází na konci cyklostezky asi 100 metrů za dětským zážitkovým hřištěm. Zde si můžete vychutnat kávu, dezerty a lehké snacky z jejich kuchyně.

 

BAR KŮLNA: Rádi bychom vás seznámili i s nabídkou BARU KŮLNA, který přináší skvělé možnosti pro snídani: Tousty se šunkou a sýrem, hemenex, míchaná vajíčka, Kinder mléčný řez, vídeňské párečky. Čerstvé pečivo různého výběru, džemy, maslo, jogurty, paštiky. Palačinky s Nutelou nebo marmeládou, křupky do mléka Cini Minis.

Pokud jste spíše nápojovými nadšenci, nabízíme vám: Kávu, čaj, mléko, ovocné džusy.

Snídaně jsou podávány od 7:30 do 11:00 hodin, takže si můžete vybrat tu nejlepší dobu pro své ranní požitky.

 

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám skvělý začátek dne s vynikajícími snídaňovými pochoutkami od KOLMO FOOD stánku a BARU KŮLNA!

Adresa
Autokemp Olešná
Nad Přehradou
738 01 Frýdek-Místek

GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E
Kontakt

+420 602 238 823 (pouze od 1. 6. do 30. 9.) - kontakt v září již není dostupný, prosíme pro rezervace
využívejte výhradně níže uvedený email.
autokemp@sportplex.cz

Odpovědná osoba:
Ing. Jana Adamczyk Vicherová

Provozní doba

Od 1. června do konce září
(dle vývoje klimatických podmínek)

Otevírací doba recepce:
08:00-19:30

Provozovatel

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
Na Příkopě 3726
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 26829495

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vl.
26914, základní kapitál: 41 340 000 Kč

www.sportplex.cz