Autokemp Olešná - Novinky - PŘESPĚTE V MÍSTĚ, KDE SE BAVÍTE

PŘESPĚTE V MÍSTĚ, KDE SE BAVÍTE

Kouzlo kempování je věčné, večery pod stanem jsou nezapomenutelné a atmosféra východů a západů sluníčka je neopakovatelná. Také my jsme kempovali nebo kempujeme, a také my vám chceme nabídnout to nejlepší v Autokempu Olešná.

Autokemp se nachází na břehu přehrady Olešná v blízkosti města Frýdek≈Místek. Máme pro vás připravena místa pro stany i obytné vozy či přívěsy. Autokemp má vlastní parkování a najdete nás snadno dle navigace z příjezdových cest. Nabízíme klid a relax na úpatí Palkovických hůrek s výhledem na Lysou horu, možnost rybaření i širokou nabídku volnočasových aktivit a výletů do okolí.

Seznamte se, Autokemp Olešná…

Lokace u aquaparků

Jednou z TOP výhod je umístění autokempu hned vedle Letního a Krytého aquaparku Olešná. Tato lokace vám, hostům kempu, nabízí vodní radovánky v širokém rozsahu, a to i v případě nepřízně počasí, jelikož Krytý aquapark Olešná je otevřen stále. V areálu aquaparku naleznete tobogány, skluzavky, dětský bazén či brouzdaliště, stánky s občerstvením i restauraci s posezením. Pravidelné víkendové programy mohou zpestřit váš pobyt u nás a zabavit celou rodinu. Vyzkoušet můžete také nedělní aquaerobik za běžnou cenu vstupu na aquapark.

Jako hosté kempu máte možnost využít zvýhodněné vstupné na aquapark, informujte se prosím na recepci kempu.

Přímo v prostorách autokempu nebo na přilehlém hřišti si máte možnost zahrát badminton, basketball i volejbal, nohejbal, stolní tenis či petanque. Na recepci vám rádi zapůjčíme sportovní vybavení, jako např. badmintonový set, pálky na stolní tenis, volejbalový míč, petanque apod. Informace o půjčovném vám zprostředkují naše recepční nebo sledujte weby či FB kempu nebo aquaparku.

Cyklo, in line a běžecká stezka

Další třešničkou na dortu je blízkost stezky okolo přehrady Olešná. Stezka má přijatelný povrch jak pro in line bruslaře, tak pro cyklisty, běžce, chodce i koloběžkáře. Po okruhu dlouhém 4,5 km obejdete pohodlně celou přehradu i s menším dítětem. Okruh můžete využít také pro váš trénink. Trasa je bez větších stoupání a sjezdů (pozor na místo u „Rybárny“ naproti kempu.) V blízkosti kempu si můžete vypůjčit koloběžky, in line brusle či novinku paddleboardy ve stánku JAPA SPORT. Pokud se chcete vydat do lesů, sejděte přesně naproti hráze přehrady ze stezky a dostane se okamžitě do lesa, kterým se můžete projít až na Chlebovickou rozhlednu.

Zajímavá místa v okolí (v okruhu 30 km)

Pokud chcete na vaší dovolené vyrazit i do míst vzdálenějších a poohlédnout se po okolí, přinášíme pár tipů na výlety v okruhu do 30 km:

Muzeum automobilů Kopřivnice, Štramberská trúba, Hukvaldy s liškou Bystrouškou, Radhošť se sochou Radegasta, Lysá hora-nejvyšší vrchol Beskyd, oblast Dolní Vítkovice, golfové hřiště Čeladná, jízdárna Malenovice.

Klíčem ke spokojenosti je kvalitně využitý volný čas, záruka pohodové dovolené je správně strávený čas s rodinou u aktivit, které vás baví aneb SPORTPLEX, když chcete žít naplno.
www.sportplex.czsportplex@sportplex.cz

Adresa
Autokemp Olešná
Nad Přehradou
738 01 Frýdek-Místek

GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E
Kontakt

+420 602 238 823 (pouze od 1. 6. do 30. 9.) - kontakt v září již není dostupný, prosíme pro rezervace
využívejte výhradně níže uvedený email.
autokemp@sportplex.cz

Odpovědná osoba:
Ing. Jana Adamczyk Vicherová

Provozní doba

Od 1. června do konce září
(dle vývoje klimatických podmínek)

Otevírací doba recepce:
08:00-19:30

Provozovatel

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
Na Příkopě 3726
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 26829495

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vl.
26914, základní kapitál: 41 340 000 Kč

www.sportplex.cz