Autokemp Olešná - Novinky - INVESTICE ROZŠÍŘÍ NABÍZENÉ SLUŽBY

INVESTICE ROZŠÍŘÍ NABÍZENÉ SLUŽBY

Letos jsme se věnovali přípravám na novou sezonu s maximálním nasazením a věříme, že vás novinky a změny pro rok 2019 ve vybavení i provozu kempu mile překvapí.

Podstatnou informací je, že se nám podařila získat dotace z dotačních programu: Projekt MSK, program Podpora cestovního ruchu v MS kraji v roce 2019 – Dotační titul „Podpora kempování“. Našim záměrem je použít získanou investici na realizaci úprav či rozšíření stávajících služeb, které jsou z hlediska komfortu pobytu v kempu vždy vámi, návštěvníky, ceněny na nejvyšších příčkách.

Realizujeme:

Rozšíření sociálního zařízení: Výstavba 4 sezónních WC                                                                                                                                                                                                                                                                   Ve výzkumu prováděném v průběhu sezony 2018 byl požadavek na zlepšení sociálního zázemí jeden z nejčastěji uváděných, věříme, že navýšení počtu WC maximalizuje „pobytový komfort“ všech hostů.

Umístění umyvadlového žlabu
S ohledem na vzrůstající zájem o využití služeb kempu a na každoroční rostoucí počet hostů je nutné nabídnout alternativu „mycího žlabu“ jako variantu rychlejšího umytí a pohodlnějšího zajištění základní hygieny. Výhodou je zavedení teplé vody ve žlabu, pokryjeme takto, např.: exponované ranní hodiny v kempu, kdy se hosté věnují osobní ranní hygieně (mytí zubů) ve větším počtu a najednou. Umístěním žlabu získáme dále tolik potřebný prostor na nabrání pitné vody pro další použití u stanů či karavanů.

Dřezový žlab, rozšíření stávající kuchyňky pro klienty
Dřezový žlab nabídne nové místo pro mytí nádobí a spolu s upravenou (v loňském roce novou) kuchyňkou a jídelnou vytvoří perfektní zázemí pro vaření a stravování klientů během jejich dovolené u nás.

„Stellplatz“
V současné době náš kemp nedisponuje kvalitní infrastrukturou pro obytné vozy a přívěsy. Již delší dobu je klienty tento, tzv. Stellplatz“ vyžadován, a tak tedy pro sezónu 2019 vybudujeme nově centrální místo nabízející „karavanistům“ potřebné zázemí (výpust odpadní vody, likvidace chemického WC, pitná voda).

Klientská WiFi
Sdílení fotografií z dovolené na sociálních sítích, neodkladné pracovní úkoly, internetové volání, to vše a mnoho dalšího vyžaduje stabilní WiFi síť, kterou díky schválené investice vybudujeme.

S ohledem na cílovou skupinu hostů „rodiny s dětmi“ povede řada úprav ke zvýšení bezpečnosti dětí. (snížení rizika uklouznutí ve sprchách, snadnější běžná hygiena ve žlabech apod.)

Autokemp Olešná zahájí svůj provoz v pátek 28. června 2019.

Děkujeme vám za zachování přízně a věříme, že provedené investice povedou ke zkvalitnění vašeho pobytu u nás a k tomu, že se k nám budete rádi vracet.

Tým Autokempu Olešná

Více o poskytnuté dotaci se dozvíte zde: http://sportplex.cz/spolecnost-sportplex/projekt-msk

Adresa
Autokemp Olešná
Nad Přehradou
738 01 Frýdek-Místek

GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E
Kontakt

+420 602 238 823 (pouze od 1. 6. do 30. 9.) - kontakt v září již není dostupný, prosíme pro rezervace
využívejte výhradně níže uvedený email.
autokemp@sportplex.cz

Odpovědná osoba:
Ing. Jana Adamczyk Vicherová

Provozní doba

Od 1. června do konce září
(dle vývoje klimatických podmínek)

Otevírací doba recepce:
08:00-19:30

Provozovatel

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
Na Příkopě 3726
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 26829495

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vl.
26914, základní kapitál: 41 340 000 Kč

www.sportplex.cz