Autokemp Olešná - Novinky - DÍKY PODPOŘE MSK ZLEPŠUJEME SLUŽBY

DÍKY PODPOŘE MSK ZLEPŠUJEME SLUŽBY

Úspěšná spolupráce v loňském roce se vyplatila, a proto i letos je Program Podpora cestovního ruchu v MSK 2020 jedním z dotačních programů, kterého se naše společnost rozhodla využít. Přesnější podmínky dotačního programu se dozvíte ZDE. Podpora kempování je program, jehož cílem je podpořit projekty investičního, neinvestičního a kombinovaného charakteru, díky kterým dojde k rozvoji zejména infrastruktury kempů dostupné všem jeho návštěvníkům. Vyhlašovatelem programu a poskytovatelem dotace je Moravskoslezský kraj, 28. října 117, 702 18 Ostrava, IČ 70890692, zastoupený hejtmanem kraje.

V letošním roce 2020 jsem takto díky podpory Moravskoslezského kraje zajistit:

Nové sprchové boxy – 2 ks na pozemku 4486/1

Zřídili jsme dva samostatné sprchové boxy, z nichž 1 je uzpůsobený a přístupný i pro imobilní občany.  Nové sprchy jsou plně vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem a dalšími standardními prvky. Lokace nových sprch je vymyšlena tak, aby sprchy nebyly soustředěny pouze na jednom místě, ale byly rovnoměrněji rozložené a byly tak v bližší docházkové vzdálenosti z různých míst autokempu. Tímto zároveň předcházíme možnému výskytu front, snižujeme čekací doby a zvyšujeme komfort a standard ubytování našich zákazníků.

Rekonstrukci stávajícího sociálního zázemí

Stávající sociální zázemí bylo vybudováno v 90. letech a je již značně opotřebované a nevyhovuje standardům dnešní doby.

Díky programu MSK na podporu kempování jsme jej celé zrekonstruovali: nové obklady, dlažby, podlahové odpady, záchodové mísy, sprchové vany, zástěny, pisoáry, zrcadla a dveře. Rekonstrukce vede k bezpečnějšímu pohybu klientů, zlepšení komfortu a ke snížení poruchovosti.

Nové vybavení kuchyně a rozšíření pracovní plochy

Využili jsme možnosti programu Moravskoslezského kraje a rozšířili tak současné zázemí a zmodernizovali jeho vybavení. Snažíme se tak vytvořit našim klientům pohodlné zázemí, abychom jejich pobyty u nás maximálně prodloužili.

Výlevku chemického WC a přívodu pitné vody pro karavany – Stellplatz

Zřídili jsme další místo – výlevku na chemické WC a přívod vody určené pro obytné vozy a přívěsy. Tímto jsme rozšířili naše služby, abychom zvýšili pohodlí našich klientů.

Adresa
Autokemp Olešná
Nad Přehradou
738 01 Frýdek-Místek

GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E
Kontakt

+420 602 238 823 (pouze od 1. 6. do 30. 9.) - kontakt v září již není dostupný, prosíme pro rezervace
využívejte výhradně níže uvedený email.
autokemp@sportplex.cz

Odpovědná osoba:
Ing. Jana Adamczyk Vicherová

Provozní doba

Od 1. června do konce září
(dle vývoje klimatických podmínek)

Otevírací doba recepce:
08:00-19:30

Provozovatel

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
Na Příkopě 3726
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 26829495

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vl.
26914, základní kapitál: 41 340 000 Kč

www.sportplex.cz